środa, 21 grudnia 2011

Bombki mnie wkurzają..

Tematem przewodnim większości blogów, które obserwuję są oczywiście... zbliżające się święta, czyli bombki, lampiony czy inne przedmioty ozdobione motywami świątecznymi.
Zdobienie bombek wydaje się być bardzo, ale to bardzo wielką przyjemnością i napewno jest - ale nie dla mnie. Bombki mnie wkurzają ! Poprostu. A najbardziej - dopasowywanie motywów do zaokrąglonych powierzchni (sześciennych bombek jeszcze nie wymyślono).
U mnie musi być dokładnie i w tym problem, bo jak naklejam większy fragment serweki lub papieru to nie może być zakładek, zagnieceń itp. i kosztuje mnie to dużo pracy, nerwów i energii.. zbyt dużo..
W związku z powyższym moja radosna twórczość świąteczna w tym roku ograniczyła się jedynie do dwóch marnych bombek i nieco okazalszych lampionów, co prezentuję poniżej.


Pozdrawiam Wszystkich i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

4 komentarze:

 1. nie ilość a jakość ma znaczenie, a Twoje są cudne! Zwłaszcza lampiony urzekły mnie swoją zimową aurą - znalazłaś ducha świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maravillosos trabajos.
  Besos desde España y Feliz Navidad

  OdpowiedzUsuń
 3. Que originales y que maravilla de trabajos tienes en tu blog. Me encantan estas copas y bolas. Sigo paseando por tu blog. Saludos desde España

  OdpowiedzUsuń